Meble

Jest niewiele elementów wystroju wnętrz nadających charakter pomieszczeniom tak wyraziście jak meble. To od nich zależy jak będziemy czuli się w naszym domu, wpływają na funkcjonalność pomieszczeń ich wygląd i klimat. Każdy ma swoje poczucie przestrzeni, dlatego stworzenie mebli od początku do końca daje pewność, że zostaną do naszych potrzeb dokładnie dopasowane. Nasza firma wykonuje meble na Wasze zamówienie, z waszym udziałem. Meble stworzone w naszej pracowni to wypadkowa Waszych potrzeb i naszych możliwości.

Tworzymy meble z drewna. Bez użycia nowoczesnych systemów mocowań i materiałów drewnopodobnych, lub drewnopochodnych. Każdy mebel wychodzący z naszej pracowni to efekt wielogodzinnej pracy przy jego projektowaniu na Wasze potrzeby,
a następnie wielu dni pracy naszego zespołu na wydobyciu go z drewna. Konserwujemy nasze meble naturalnymi olejami i olejo-woskami, starając się aby nie zrobić z drewna plastiku. A jedynie podkreślić jego unikatowy rysunek.

W naszej pracowni powstają całe komplety mebli do domu od najmniejszej szafki nocnej i półki po masywne szafy, biurka, kredensy i kuchnie.

Fundusze Europejskie