Wnętrza

Od lat zajmujemy się doradztwem przy wykańczaniu wnętrz. Naszą specjalizacją są wnętrza tradycyjnych wiejskich domów na Warmii. Do ich remontów i adaptacji używaliśmy drewna rozbiórkowego pozyskanego ze starych rozpadających się budynków gospodarczych. Stare belki i deski dostawały nowe życie jako elementy wystroju wnętrz. To zapoczątkowało nasze zamiłowanie do tworzenia miejsc z charakterem.

Obecnie projektujemy elementy wyposażenia wnętrz z drewna. Podłogi, ściany, sufity, podbitki, blaty, parapety, drzwi. Naszą specjalnością są ozdobne konstrukcje ciesielskie stanowiące wspaniałe tło dla Waszych mebli.

Współtworzymy z Wami wnętrza użytkowe, dostosowane do Waszych potrzeb. Spójne, gdzie elementy tworzą całość, bez nadmiernych zdobień i przytłaczających dekoracji. Chcemy aby nasze aranżacje były subtelne i wyważone. Naszym celem jest, by nie były tylko chwilowym mgnieniem w zmieniającej się cztery razy do roku modzie. Aby ich forma była na tyle prosta i uniwersalna by każde wnętrze przyjęło je chętnie.

Czy ascetyczne minimalistyczne wnętrza z meblami które zaspokajają podstawowe potrzeby dając innym elementom wystroju możliwość wypowiedzi, czy ciepłe pełne drewna wnętrza wiejskich domów, gdzie zioła suszą się podwieszone na belkach stropowych, Każde z nich możemy pomóc Wam stworzyć i zasiedlić naszymi meblami.

Fundusze Europejskie