Filozofia tworzenia

Wyprowadzając się na wieś zbliżyliśmy się do świata w którym żyjemy. Nie patrzyliśmy na niego jak na niedostępny eksponat a zanurzyliśmy się w nim. Doświadczaliśmy jego ciepła siedząc na tarasie z kubkiem kawy, wsłuchani w ptasie rozmowy, ale też zimowej szorstkości, gdy temperatura w domu spadała do 13 stopni a drewna w stodole było za mało. Doświadczaliśmy radości zbiorów roślin we własnym ogrodzie i frustracji jakiej przysparzały kikuty tychże po wizycie jelenia.

Widzieliśmy że przyroda nie rozpieszcza swoich mieszkańców a każdy jej twór to efekt wielu zmagań i kompromisów. Nauczyliśmy się ciężkiej pracy i szacunku dla otaczających nas istnień i rzeczy. Zostaliśmy ukształtowani przez miejsce, w którym zamieszkaliśmy. Remontując stary dom i wykorzystując drewno, które odzyskaliśmy zdaliśmy sobie sprawę, że nie ma złego materiału nawet najgorsze deski znajdą zastosowanie jeżeli poświęci im się odpowiednio dużo czasu

Pracować z uwagą, poświęcać czas wykonywanej czynności. Nie marnować materiału i pracy innych. Tworzyć przedmioty trwałe, wielokrotnego użytku. Używać naturalnych materiałów, ulegających biodegradacji.

Obecnie, tworząc, czerpiemy z doświadczeń naszego życia i obserwacji świata, z miłości do natury i przyrody. Wykorzystujemy to co otrzymaliśmy aby przekazać innym, w nowej formie – tak właśnie powstają Wasze meble .

Chcemy, aby nasze meble reprezentowały naszych klientów, by mówiły o tym kim są, chcemy także, aby niosły ze sobą naszą filozofię życia i tworzenia.

Fundusze Europejskie