Meble Drewniane na wymiar

Możliwości w tworzeniu mebli są wręcz nieskończone i ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta, w tym przypadku naszą i Waszą. Nie szukajcie swoich mebli wymyślcie je z nami. Meble pogrupowaliśmy w grupy użytkowe. Połączenie naturalnych materiałów drewna, ceramiki, żelaza i surowego warmińskiego kamienia polnego. To najszersza z naszych grup produktów.

 

•       Meble do salonu – pokoje dzienne są strefą wypoczynku i relaksu, meble tworzone dla tej przestrzeni, muszą być wygodne w użytkowaniu zmieniając nasze otoczenie w przestrzeń przyjemną i pełną domowego ciepła. Połączenie elementów ceramiki w formie kafli i sporych przedmiotów z ceramiki rozjaśni naturalne ciepło drewna. Zamów okucia i detale ceramiczne dla swojego wnętrza.

•       Meble do kuchni – w kuchni styl musi być wyważony z funkcjonalnością, ponieważ kuchnia obok tego, że może być miejscem wypoczynku i dobrej zabawy Waszej rodziny jest też miejscem pracy. W naszych meblach kuchennych Staramy się łączyć tradycyjne formy o dość masywnych kształtach, z grubymi drewnianymi blatami z funkcjonalnością nowoczesnych systemów kuchennych. Ręcznie robione kafle mają zabezpieczać powierzchnie przed spaleniem drewna i jego zabrudzeniem normalnymi kuchennymi czynnościami. Wybierz dodatki:  kafle pod gorące naczynia oprawne w drewno, kafle i panele za zlewy kuchenne, „deski do krojenia” drewniano ceramiczne Wnętrza i meble możesz uzupełnić okuciami stalowymi z naszej oferty (relingi, uchwyty, zawiasy inne okucia).

•       Meble do łazienki – w łazience połączenie drewna i ceramiki nawiązuje do Warmińskich stołów łazienkowych.  zaplanuj dodatki z ceramiki i woskowanego żelaza i drewna (dzbany, misy, mydelniczki, wieszaki, uchwyty łazienkowe)

•       Meble do sypialni – przytulne wnętrza uspokajające kolory to właśnie naturalne materiały z których produkowane są nasze meble do Waszej sypialni. Meble w których drewno w roli głównej połączone ze stalowymi kutymi elementami i dodatkami z surowego warmińskiego kamienia polnego i ceramiki (emblematy w drewnie, okucia mebli, „inkrustacja” z kamieni)

Fundusze Europejskie