Elementy ceramiczne do mebli

Naturalne drewno jest wspaniałą oprawą dla ceramiki. W naszej ceramice dominują ozdobne odciski traw, kwiatów i innych roślin rosnących na łąkach Warmii. Zbieramy je ręcznie i  suszonymi w naszej pracowni a potem komponujemy na każdym kaflu indywidualnie. Rośliny dostają wieczne życie w odciskach ceramicznych, które później zdobią Wasze meble.

Ta grupa produktów to elementy dedykowane do mebli produkowanych przez Swerk. Dopasowywane do projektów indywidualnie, a także pasujące do aranżacji poszczególnych wnętrz w przypadku realizacji całościowych.

•       elementy wprawiane w drewno – to wszelkie elementy zastępujące w meblach elementy drewniane (np. drobne elementy wykonywane jak inkrustacja, fragment blatu, front drzwiczek, a czasami nawet całe wypełnienia ram)

•       hybrydy drewna i ceramiki - to elementy, które będą połączeniem drewna z ceramiką często indywidualne, tworzone dla konkretnych projektów związane kolorystycznie i zdobniczo z konkretnym projektem. Podkreślające odrębność poszczególnych realizacji i nadające jej niepowtarzalny charakter.

Fundusze Europejskie